Styrelsen

All kontakt med styrelsen sker via mail till ansvarig styrelsemedlem eller föreningsmobilen. Allmänna ärende info@senderod.com eller föreningsmobilen 0760-38 68 50

illPia 

Ordförande

Stuga nr: 159
pia@senderod.com

Kontaktperson
Stuga 5 – 29, 48 – 49A
Köp och försäljning av stuga.
Köksansvarig
Tillgång till tvättstuga
Representant SAMO
Områdesbesiktning
Behörighet till låssystem

 

 

Isak 

Vice Ordförande

Stuga nr: 62
isak@senderod.com

Kontaktperson
Stuga 1 – 4, 5B samt 30 – 47
Områdesbesiktning
Bygglov
Hjärtstartare
Brandskydd

 

Catarina

Kassör

catarina@senderod.com

Ekonomiska frågor
Representant SAMO och Kommun.
Uppdatering av hemsida.
Släp 

Robert 

Sekreterare

Stuga nr: 91
robert@senderod.com

Uppdatering av kontaktuppgifter.
Information via mail.

Ulrika Arlebo

Ledamot

Stuga nr: 6
ulrika@senderod.com

Kontaktperson
Koloni 50 – 79
Parkeringstillstånd
Parkslide

Erik 

Suppleant 1

Stuga nr: 133
farmarerik@hotmail.com

Kontaktperson
Stuga 104, 106 – 129 samt 161 – 163
Löpande service / underhåll av föreningens inventarier. (t.ex. kranar vid yttre gräns, allmänna toaletter m.m.)
Vid fel på släp.

Claus 

Suppleant 2

Stuga nr: 35
claus@senderod.com

Underhållsansvarig

 

Susanne 

Adjungerad kassör

Stuga nr: 125
susanne@senderod.com

 

Revisorer

Kristian Lund

Revisor sammankallande

Stuga nr: 109
kristian@senderod.com

Annika Lilja

Revisor suppleant

Stuga nr: 109

Linn Gärtner

Valberedning sammankallande

Stuga nr: 54
linn@senderod.com

Jan Wadstein

Valberedning 

Stuga nr: 38

Birgitta Ågren

Valberedning

Stuga nr: 99

Hemsidan

Miljöansvarig

Peter Lindh

Webmaster

Stuga nr: 49
peter@senderod.com

Johan Ekenberg

Miljöansvarig

Stuga nr: 84
johan@senderod.com